| Мото акб | |
| Місткість, Ah | 4Ah |
| Напруга | 12v |
| Довжина: | 113mm |
| Ширина | 70mm |
| Висота | 85mm |
| Полярність | Правая |
| Індикатор заряду | Немає |
| Технологія | Гелевий |
| Автомобільні акумулятори | |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴

