| Мото акб | |
| Місткість, Ah | 7Ah |
| Напруга | 12v |
| Довжина: | 150mm |
| Ширина | 87mm |
| Висота | 94mm |
| Полярність | Правая |
| Індикатор заряду | Немає |
| Технологія | Гелевий |
| Автомобільні акумулятори | |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴


Відправка з 04 травня 2026